Neptunus - Schiebroek

alleen op het kunstgras trainen iedereen aub

Programma deze week

Zaterdag 18 november 2017
Aanv.Aanw.Thuis team Uit teamWed.#KlasseScheidsrechter
14:30   Selectie 1 - VDL 1 29545 2e klasse  M. v. Ekelenburg
12:00   Selectie 2 - Kethel Spaland 2 32207 1e klasse  H.B. Schuitemaker
14:30   Berkel 3 - Senioren 3 70182 4e klasse  
15:00   Rotterdam United 3 - Senioren 5 70388 5e klasse  
12:00   Senioren 6 - TOGB 1 70679 6e klasse  A. Saddik
14:30   Senioren 7 - LYRA 9 69553 7e klasse  P. Bendenia
13:30   Ommoord 5 - Senioren 8 69839 7e klasse  
13:00   DRL 3 - Senioren 9 69866 8e klasse  
12:30   Soccer Boys VE1 - VE1 69761 2e klasse  
14:30   Brielle VE1 - VE2 34467 3e klasse  
10:15   Oliveo G1 - G1 34234 1e klasse  
12:30 11:30 Soccer Boys JO19-2 - JO19-2 69931 4e klasse  
 vrij   JO19-3          
 vrij   JO17-1          
 vrij   JO17-2          
10:00 09:00 JO15-1 - SC Feyenoord JO15-2 50072 1e klasse  J. Gerding
11:30 10:00 HBSS JO15-1 - JO15-2G 111176 3e klasse  
10:15 09:15 JO15-3 - Oliveo JO15-5 49720 5e klasse  R. van Oers
08:30 07:30 JO15-4 - Hillegersberg JO15-5 50418 5e klasse  J. Brox
08:30 07:45 JO13-1 - Lekkerkerk JO13-1 51394 3e klasse  R. van Oers
 vrij   JO13-2          
10:45 09:45 Den Hoorn JO13-7 - JO13-3 49613 7e klasse  
12:00 11:15 JO11-1 - DSVP JO11-2 111198 2e klasse  J. Haspers
10:30 09:45 JO11-2 - Betr. Spartaan JO11-2 49884 5e klasse  L. Vogelaar
12:30 11:30 XerxesDZB JO11-9 - JO11-3 50542 7e klasse  
08:30 07:30 Excelsior R. JO11-6 - JO11-4G 50185 7e klasse  
08:30 07:45 JO11-5G - Zestienhoven JO11-9 51281 8e klasse  F. Seijner
12:00 11;15 JO11-6 - Excelsior R. JO11-7 49519 8e klasse  J. de Waart
09:45 08:45 AGE-GGK JO9-1 - JO9-1 70548 3e klasse  
08:30 07:45 JO9-2 - Betr. Spartaan JO9-2 70020 5e klasse  L. ten Dam
10:30 09:45 JO9-3 - LMO JO9-3 102525 7e klasse  G. van Eekelen
08:30 07:45 JO9-4 - Soccer Boys JO9-4 70850 8e klasse  J. Eilers
08:30 07:30 VOC JO8-7 - JO8-1 69789 2e klasse  
10:00 08:30 BVCB MO17-2 - MO17-1 69814 2e klasse  
               
Zondag 19 november 2017
Aanv.Aanw.Thuis team Uit teamWed.#KlasseScheidsrechter
14:00   Charlois, SV 9 - Zondag 2 114730 8e klasse  
               

Voor adressen van uitwedstrijden zie hier (A-M) of hier (N-Z).

 

"met elkaar, voor elkaar"

palace-casinos.nl

asta casino

De Roock

SponsorKliks