Neptunus - Schiebroek

Van 18 t/m 22 september kan er wederom alleen getraind worden op kunstgras.

Programma volgende week

Woensdag 27 september 2017
Aanv.Aanw.Thuis team Uit teamWed.#KlasseScheidsrechter
20:15  18:45 Nieuwerkerk JO19-4 - JO19-2 58521 4e klasse  
               
Zaterdag 30 september 2017
Aanv.Aanw.Thuis team Uit teamWed.#KlasseScheidsrechter
15:00   Alexandria'66 1 - Selectie 1 29798 2e klasse  
12:30   Spirit 2 - Selectie 2 31065 1e klasse  
14:30   SC Feyenoord 3 - Senioren 3 60103 4e klasse  
15:30   Senioren 4 - BVCB 4 60954 4e klasse  
10:30   Senioren 5 - St.Hooger 2 60407 5e klasse  
 vrij   Senioren 6          
14:45   FC 's-Gravenzande 15 - Senioren 7 60949 7e klasse  
    Senioren 8 - Soccer Boys 8 60105 7e klasse  vervallen
16:45   Senioren 9 - Zwervers, cvv 3 60104 8e klasse  
12:45   VE1 - LMO VE1 60027 2e klasse  
15:00   VE2 - Zestienhoven VE1 34345 3e klasse  
12:30   TransvaliaZW G2 - G1 34051 1e klasse  
14:30 13:30 JO19-2 - VOC JO19-4 60197 4e klasse  
16:15 15:45 XerxesDZB JO19-3 - JO19-3 59916 4e klasse  
10:00 09:00 JO17-1 - Zwaluwen JO17-2 33934 2e klasse  
12:00 10:30 Kethel Spaland JO17-2 - JO17-2 38627 5e klasse  
11:15 09:45 Excelsior R. JO15-1M - JO15-1 38564 1e klasse D. Jeroense
13:30 12:30 JO15-2G - VVOR JO15-5 38248 4e klasse  
13:15 11:45 Berkel JO15-3 - JO15-3 38900 5e klasse  
08:30 07:30 JO15-4 - Nieuwerkerk JO15-9 37208 5e klasse  
08:30 07:45 JO13-1 - Alexandria'66 JO13-3 38881 3e klasse  
08:30 07:30 De Betr. Spartaan JO13-2 - JO13-2 37795 5e klasse T. Lentin
11:45 11:00 JO13-3 - Hillegersberg JO13-4 102836 7e klasse  
08:30 07:30 DWO JO11-3 - JO11-1 38761 3e klasse  
08:45 07:45 PPSC JO11-1 - JO11-2 38408 5e klasse  
10:00 09:15 JO11-3 - Zwervers, cvv JO11-7 38058 7e klasse  
09:45 08:45 Slikkerveer JO11-7 - JO11-4G 37710 7e klasse  
08:30 07:45 JO11-5G - VFC JO11-9 38765 8e klasse  
11:15 10:15 Slikkerveer JO11-9 - JO11-6 38676 8e klasse  
08:30 07:45 JO9-1 - TOGB JO9-3 60569 3e klasse  
08:30 07:30 Blijdorp JO9-2 - JO9-2 60795 5e klasse  
10:00 09:15 JO9-3 - Alexandria'66 JO9-5 102522 7e klasse  
10:00 09:15 JO9-4 - BSC '68 JO9-3 60838 8e klasse  
08:30 07:45 JO8-1 - BSC '68 JO8-2 60040 2e klasse  
12:15 11:15 MO17-1 - Nieuwerkerk MO17-1 60080 2e klasse  
               
Zondag 1 oktober 2017
Aanv.Aanw.Thuis team Uit teamWed.#KlasseScheidsrechter
14:00   PKC '85 2 - Zondag 2 95005 8e klasse  

 

Voor adressen van uitwedstrijden zie hier (A-M) of hier (N-Z).

 

"met elkaar, voor elkaar"

palace-casinos.nl

asta casino

De Roock

SponsorKliks